Free shipping on orders over $85

Collection: Dog Treats

32 products
  • Pup Cake Kit
    Pup Cake Kit
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Unit price
    per 
  • Carob + Granola (100g)
    Carob + Granola (100g)
    Regular price
    $8.50
    Sale price
    $8.50
    Unit price
    per 
  • Strawberry + Chia (100g)
    Strawberry + Chia (100g)
    Regular price
    $8.50
    Sale price
    $8.50
    Unit price
    per 
  • Australian Chicken Breast (100g)
    Australian Chicken Breast (100g)
    Regular price
    Sold out
    Sale price
    $15.00
    Unit price
    per 
  • Kangaroo chew
    Kangaroo chew
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Unit price
    per 
  • Himalayan Dental Chew
    Himalayan Dental Chew
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Unit price
    per 
  • OREO COOKIE
    OREO COOKIE
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Unit price
    per 
  • Party mix (12 pack)
    Party mix (12 pack)
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Unit price
    per 
  • Hemp + Spirulina (100g)
    Hemp + Spirulina (100g)
    Regular price
    $8.50
    Sale price
    $8.50
    Unit price
    per 
  • Superfood + Seaweed (100g)
    Superfood + Seaweed (100g)
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Unit price
    per 
  • CUSTOM COOKIES - 15 pack
    CUSTOM COOKIES - 15 pack
    Regular price
    $30.00
    Sale price
    $30.00
    Unit price
    per 
  • Donuts (Pumpkin)
    Donuts (Pumpkin)
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Unit price
    per 
  • PRETZEL
    PRETZEL
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Unit price
    per 
  • Rainbow
    Rainbow
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Unit price
    per 
  • Birthday Cupcake
    Birthday Cupcake
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Unit price
    per 
  • Beetroot + Yogurt (100g)
    Beetroot + Yogurt (100g)
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Unit price
    per 
  • Yogurt + Goji (100g)
    Yogurt + Goji (100g)
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Unit price
    per 
  • Hemp + Blueberry (100g)
    Hemp + Blueberry (100g)
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Unit price
    per 
  • Wellness + Health (Superfood blend)
    Wellness + Health (Superfood blend)
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Unit price
    per 
  • SAFE CHEW (treat holder)
    SAFE CHEW (treat holder)
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Unit price
    per 
  • Australian Made - Tug Toy
    Australian Made - Tug Toy
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Unit price
    per 
  • PIZZA SLICE COOKIE
    PIZZA SLICE COOKIE
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Unit price
    per 
  • NZ Green Lipped Mussels (50g)
    NZ Green Lipped Mussels (50g)
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Unit price
    per 
  • Enrichment bundle
    Enrichment bundle
    Regular price
    $35.00
    Sale price
    $35.00
    Unit price
    per 
  • Natural mix (100g)
    Natural mix (100g)
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Unit price
    per 
  • BIRTHDAY BUNDLE
    BIRTHDAY BUNDLE
    Regular price
    $40.00
    Sale price
    $40.00
    Unit price
    per 
  • PUPPY BUNDLE
    PUPPY BUNDLE
    Regular price
    $50.00
    Sale price
    $50.00
    Unit price
    per 
  • SEAFOOD BUNDLE (100g)
    SEAFOOD BUNDLE (100g)
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Unit price
    per 
  • NATURAL WASH BAR
    NATURAL WASH BAR
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Unit price
    per 
  • ORGANIC + NATURAL WORMER
    ORGANIC + NATURAL WORMER
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Unit price
    per 
  • NATURAL DENTAL CARE
    NATURAL DENTAL CARE
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Unit price
    per 
  • ‘KITKAT’ BAR
    ‘KITKAT’ BAR
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Unit price
    per